* 
* 
* 
* 
Drošības kods*

Nevarat salasīt? Nomainīt bildi!

  
* - lauki aizpildāmi obligāti

Reģistrēties     Aizmirsu paroli     Lietotājvārds:   Parole:  
Pirkumu grozā 0 preces

Par pasūtījumu veikšanu un saņemšanu

pievienots 30.08.2019, 10:00

Pirms Jūs dodaties uz interneta veikala DD24.lv biroju, nepieciešams veikt pasūtījumu (lietotāja reģistrācija nav obligāta), sagaidīt apstiprināšanas e-pastu,  e-pasta minētā laikā dodaties saņemt pasūtījumu.  Ņem vērā ka DD24.lv birojs nav veikals, bet ir tikai preces saņemšanas punkts.

 

Dūmu detektori

pievienots 30.08.2019, 11:17

No 2020.gada 1.janvāra visos mājokļos ir jābūt uzstādītiem autonomajiem ugunsgrēka detektoriem jeb dūmu detektoriem.
Autonomo ugunsgrēka detektoru pielietošana, kā rāda pasaules pieredze, ir efektīvs risinājums, lai pasargātu mājokļa iemītnieku dzīvības no pēkšņa ugunsgrēka briesmām, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD)  aicina iedzīvotājus iegādāties un uzstādīt dūmu detektorus.

https://dd24.lv/lv/katalogs/shop/lokalie-dumu-un-gazes-detektori/

Oglekļa monoksīds ir nāvējoši indīga gāze, kas nav konstatējama pēc smakas!

pievienots 28.08.2018, 10:00

 Saindēšanās ar oglekļa monoksīdu notiek pēc tāda paša mehānisma, kā ar zilskābi un cianīdiem. Oglekļa monoksīds veido ļoti stabilu kompleksu (karboksihemoglobīnu) ar asinīs esošo hemoglobīnu, tādējādi hemoglobīns zaudē spēju pārnest skābekli. Saindēšanās ar tvana gāzi notiek ugunsgrēku laikā; atrodoties noslēgtās telpās, kur darbojas iekšdedzes dzinēji (garāžās); nepareizi ekspluatējot autonomās apkures iekārtas (pārāk agri noslēdzot krāsnis vai darbinot gāzes apkures iekārtas nepietiekamas skābekļa padeves apstākļos). Latvijā no tvana gāzes ik gadu mirst ap 150 cilvēku.[1]

dd24.lv/lv/katalogs/shop/lokalie-dumu-un-gazes-detektori/lokalais-tvana-gazes-detektors-/

Avots: https://lv.wikipedia.org/wiki/Oglek%C4%BCa_monoks%C4%ABds


SIA "Darba aizsardzības administrācija Latvija" darbības virzieni: darba aizsardzības, ugunsdrošības un civilās aizsardzības pakalpojumu sniegšana.
SIA "Darba aizsardzības administrācija Latvija" ir piešķirts kompetentās institūcijas statuss.
SIA "Darba aizsardzības administrācija Latvija", kvalitātes vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši ISO 9001:2015 standarta prasībām. Darba aizsardzības administrācija ir International Association of Standardization biedrs.